ÜYE ZİYARETLERİMİZ - 27 ŞUBAT 2020

Başkan Yardımcımız Tayfun Angın ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerimiz 27 Şubat 2020 tarihinde aşağıdaki üyelerimizi ziyaret ettiler. (fotoğraf dikkate alınarak soldan sağa listelenmiştir.)

  1. Cengiz Karaca (Arıtes Metal)

Arıtes Metal, basınç ekipmanları, reaktörler, otoklavlar, sürece özel olarak tasarlanmış makineler, savunma sanayi alt yapı çözümleri, savunma sanayi mekanik taşıma sistemleri tasarımı, üretimi ve kurulumu gerçekleştiriyor.

  1.  Sakin Avan (Baş-Par Başkent Makine)

Baş-Par Başkent Makine; 1975 yılından beri Ostim de faaliyet göstermekte olup, kuruluşundan beri her türlü kalıp imalatı, talaşlı imalat, kaynak-pres işleri ve yedek parça imalatı gerçekleştirmektedir.

  1. Erdal Burak (Hidrosil Hidrolik Silindir Makine)

Hidrosil Hidrolik Silindir Makine, İş Makineleri için hidrolik silindir, genel amaçlı endüstriyel hidrolik silindir, demir çelik fabrikaları ve maden sektörü için hidrolik silindirler, teleskopik silindir ve hidrolik pres silindirleri üretimini gerçekleştirmektedir.

  1. Bekir Sağlamyürek (Dora Makine)

Dora Makine, savunma, havacılık ve uzay Sanayisine; enerji ve medikal sektörlerine yönelik metal veya metal olmayan, grafit, plastik vb. özel malzemelerden oluşan makine-teçhizat, aksam ve yedek parça üretimi gerçekleştirmektedir. Cern’den ilk iş alan Türk firmasıdır.