KAMUOYUNA DUYURU

Ülkemizin güney sınırlarında ortaya çıkan terör tehdidini bertaraf etmek üzere Türk Silahlı Kuvvetlerimiz tarafından başlatılan Barış Pınarı Harekâtı devam ederken, Ostim Sanayici ve İşinsanları Derneği olarak bu operasyonun yanında olduğumuzun bilinmesini istiyoruz.

Mustafa Kemal Atatürk’ün de dediği gibi “Yurtta sulh, cihanda sulh” anlayışına samimiyetle bağlıyız ancak birlik ve bütünlüğümüz tehlikeye düştüğünde Türk milletinin bunu asla kabul etmeyeceği bilinmelidir. Konu vatan savunması olduğunda, bu millet nasıl bir destan yazabileceğini tarihte defalarca göstermiştir. 

Bölgeye kalıcı barışın gelmesi için yapılan bu operasyon haklıdır ve zorunludur. Dolayısıyla toprak bütünlüğümüz, ulusal birliğimiz, bağımsızlığımız ve kardeşliğimiz için bu milletin her bir ferdi birlik ve dayanışma içinde olacaktır, olmalıdır. Bu duygularla cephedeki askerlerimizin sağ salim ve başarılı bir şekilde geri dönmelerini temenni ediyor, çıktığı bu yolda şanlı ordumuzun ve kahraman askerlerimizin muzaffer olmalarını diliyoruz.

Biz iş dünyası olarak, vatanı uğruna toprağa düşen aziz şehitlerimizin emanetlerine sahip çıkmaya, şehitlerimizin çocuklarının eğitimlerine katkı sunmaya, maddi ve manevi gücümüzü bu uğurda seferber etmeye hazırız.

Kamuoyuna saygı ile duyururuz.

 

Süleyman Ekinci

Ostim Sanayici ve İşinsanları Derneği Başkanı

 

Açıklamamızın İnternet Medyası Görünümü:

Mynet.com

Haberler.com

Sondakika.com

Beyazgazete.com

Netmedya.com

Memleket.com

Telehaber.com

Pusulahaber.com

Yenihaberden.com

Haberlutfen.com