ÜYE ZİYARETLERİMİZ

16-23 Ağustos 2019 tarihleri arasında Başkanımız Süleyman Ekinci ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerimiz aşağıda isimleri yer alan üyelerimizi işyerlerinde ziyaret etti. (Fotoğraf dikkate alınarak soldan başlayarak listelenmiştir.)

1. Hasan Yurt (Oto Güven Hüseyin Usta)

Oto Güven Hüseyin Usta; Otomotiv sektöründe faaliyet göstermekte olup yedek parça ve servis alanlarında hizmet vermektedir.

2. Ali Cemal Metin (Özmet Elektrik)

Özmet Elektrik; elektrik ve elektronik sektöründe kalite odaklı otomasyon, tesisat hizmeti sunmaktadır.

3. Kemal Bahçecitapar (Meksmar Doğal ve Sağlıklı Ürünler) ı ziyaret etti.

Meksmar Doğal ve Sağlıklı Ürünler, Doğal ve bitkisel içerikli ürün çeşitleri, pastiller, şurup ve sprey üretimlerini gerçekleştirmektedir.

4. İsmail Kayaaslan (Anadolu Demir Sanayi A.Ş)

Anadolu Demir Sanayi A.Ş; 1969 yılında kurulan Anadolu Demir, 2001 yılına İnşaat Demiri, 2001 yılından itibaren Hazır Demir  ve 2017 yılıyla birlikte ‘Manşonlu Demir Donatı’ imalatı ile faaliyetini sürdürmektedir.

5. Battal Metin (Met Elektrik)

Met Elektrik; Proje ve Mühendislik Hizmetleri, Kompanzasyon, Topraklama Ölçüm ve Raporlama, AG-OG Çevre Aydınlatma, Güç Artırımı, Elektrik Tesisatı, Elektrik Malzeme Satışı alanlarında faaliyet göstermektedir.

6. Hüseyin Tüfekçi (Murat Konveyör)’yi ziyaret etti.

Murat Konveyör; Konveyör sistemlerinin üretim parçaları imalatını gerçekleştirmektedir.

Barış Tüfekçi (Rulosan-Alkan Kalıp)

Rulosan-Alkan Kalıp; Konveyör sistemleri imalatı, Çelik Konstrüksiyonlar, Makina & İnşaat taahhüt işleri, Kaynaklı &Talaşlı imalatlar alanlarında faaliyet göstermektedir.

7. Üyemiz Erkan Bakioğlu (Edo Havalandırma)

Edo Havalandırma; Havalandırma ve Yalıtım malzemeleri satışı konusunda hizmet vermektedir.

8. İlhan Abay (Baytem Motorlu Araçlar)

Baytem Motorlu Araçlar; motor alanında yedek parça satışı ve satış sonrası servis hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.